GE MIVII1000E00HI00 Distributed Control System Module
(Note: The actual price is subject to the quotation.)
In stock
💥Name: Module/Controller/Touchpad/Driver/Load cell
Model: MIVII1000E00HI00
❤️Other websites: www.szcxgk.com
1、 Basic Information
Brand: GE (General Electric)
model: MIVII1000E00HI00
2、 Technical specifications
Working voltage: There are different opinions. One theory is 220V, and another theory is 24V. This may need to be determined based on specific application scenarios or device configurations.
Output frequency: 100kHz (this specification is mentioned in some materials)